
Poster Gallerix Sommerlandskab Med Bølgende Marker By Carl Frederik Aagaard
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sommerlandskab Med Bølgende Marker By Carl Frederik Aagaard
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Sommerlandskab Med Bølgende Marker" av den danske konstnären Carl Frederik Aagaard från år 1890.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Sommerlandskab Med Bølgende Marker" av den danske konstnären Carl Frederik Aagaard från år 1890.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Sommerlandskab Med Bølgende Marker By Carl Frederik Aagaard |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


