



Poster GallerixStreet Scene With Medieval Houses By Arnold W. Brunner
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med målningen "Street Scene With Medieval Houses" av den amerikanske konstnären Arnold William Brunner från år 1885.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Street Scene With Medieval Houses By Arnold W. Brunner |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

