



Poster GallerixStudie Van Een Dorpspleintje Met Gebouwen By Antoon Derkinderen
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med målningen "Studie Van Een Dorpspleintje Met Gebouwen" av den nederländske konstnären Antoon Derkinderen från år 1882-1883.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Studie Van Een Dorpspleintje Met Gebouwen By Antoon Derkinderen |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

