
Poster Gallerix SunbeamStorlek: 70x100 cm
FRI FRAKT
429 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Sunbeam
Storlek: 70x100 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster till barnrummet med en fin illustration i vattenfärg av en sol med solstrålar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5019-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Sunbeam |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |



