



Poster GallerixSurreal Sunset
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
23 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin konst med en färgstark illustration av en vacker abstrakt solnedgång.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Surreal Sunset |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

