
Poster Gallerix The Avenue By August Strindberg
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

The Avenue By August Strindberg
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med oljemålningen Allén av August Strindberg från år 1903. August Strindberg räknas som en av Sveriges mest betydelsefulla författare men var även verksam som bildkonstnär.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med oljemålningen Allén av August Strindberg från år 1903. August Strindberg räknas som en av Sveriges mest betydelsefulla författare men var även verksam som bildkonstnär.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | The Avenue By August Strindberg |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


