
Poster GallerixThe Garden No1
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
43 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin abstrakt och illustrationer med en vacker målad bild av blommor i starka färger.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | The Garden No1 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

