
Poster Gallerix The Golden Gate By William Keith
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

The Golden Gate By William Keith
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "The Golden Gate" av den skotsk-födde konstnären William Keith (1838-1911). Det är okänt vilket år han målade denna tavla.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "The Golden Gate" av den skotsk-födde konstnären William Keith (1838-1911). Det är okänt vilket år han målade denna tavla.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | The Golden Gate By William Keith |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


