
Poster Gallerix The Wild Hunt of Odin By Peter Nicolai Arbo
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

The Wild Hunt of Odin By Peter Nicolai Arbo
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Åsgårdsreien" av den norska konstnären Peter Nicolai Arbo från år 1868. Arbo var intresserad av historia och målade flera målningar med asagudar, vikingar och andra fornnordiska historiemotiv.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Åsgårdsreien" av den norska konstnären Peter Nicolai Arbo från år 1868. Arbo var intresserad av historia och målade flera målningar med asagudar, vikingar och andra fornnordiska historiemotiv.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | The Wild Hunt of Odin By Peter Nicolai Arbo |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


