
Poster Gallerix This Is New York City
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

This Is New York City
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin städer och arkitektur med ett vackert svartvitt fotografi på New York City och Manhattan. Affischen har en sammanfattande text om staden New York och dess historia.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin städer och arkitektur med ett vackert svartvitt fotografi på New York City och Manhattan. Affischen har en sammanfattande text om staden New York och dess historia.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | This Is New York City |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Städer och Arkitektur |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

