
Poster Gallerix This Is Paris
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

This Is Paris
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin städer och arkitektur med ett vackert svartvitt fotografi på Paris och Eifeltornet. Affischen har en sammanfattande text om staden Paris och dess historia.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin städer och arkitektur med ett vackert svartvitt fotografi på Paris och Eifeltornet. Affischen har en sammanfattande text om staden Paris och dess historia.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | This Is Paris |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Städer och Arkitektur |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

