
Poster Gallerix Time Of The YearStorlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
21x30 cm
Utförande:

Time Of The Year
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster med text från kategorin vinter och jul. Postern har texten "It's the Most Wonderful Time of the Year".
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med text från kategorin vinter och jul. Postern har texten "It's the Most Wonderful Time of the Year".
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4853-21x30 |
| Motiv | Time Of The Year |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |


