
Poster Gallerix Titanic Leaving Southampton
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Titanic Leaving Southampton
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster med ett svartvitt fotografi på RMS Titanic som lämnar Southampton och ger sig av på den ödesdigra jungfrufärden år 1912.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på RMS Titanic som lämnar Southampton och ger sig av på den ödesdigra jungfrufärden år 1912.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Titanic Leaving Southampton |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Fotokonst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70 cm |


