



Poster GallerixTree Sparrow
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
27 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin djur med ett fotografi på en liten sparv fågel som sitter på en gren.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Tree Sparrow |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Djur |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

