
Poster Gallerix Untitled 1914 By Paul Klee
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Untitled 1914 By Paul Klee
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med en ej namngiven målning av den schweiziske konstnären Paul Klee från år 1914.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Untitled 1914 By Paul Klee |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Konsttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

