
Poster Gallerix Versace Fashion
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Versace Fashion
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en kvinna med hundar och lyxvarumärket Versaces.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin mode med ett fotografi på en kvinna med hundar och lyxvarumärket Versaces.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Versace Fashion |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Mode |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


