
Poster Gallerix Vita Märrn II By August Strindberg
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Vita Märrn II By August Strindberg
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Vita Märrn II" av den svenske konstnären August Strindberg. Motivet föreställer ett sjömärke som står på en klippa i Stockholms skärgård vid det södra inloppet. August Strindberg räknas som en av Sveriges mest betydelsefulla författare men var även verksam som bildkonstnär.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Vita Märrn II" av den svenske konstnären August Strindberg. Motivet föreställer ett sjömärke som står på en klippa i Stockholms skärgård vid det södra inloppet. August Strindberg räknas som en av Sveriges mest betydelsefulla författare men var även verksam som bildkonstnär.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Motiv | Vita Märrn II By August Strindberg |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


