



Poster GallerixWalking Leaving Footsteps
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
28 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin konst med en surrealistisk illustration av en man som går rakt fram och lämnar fotspår efter sig.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Walking Leaving Footsteps |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

