



Poster GallerixWalking The StreetsStorlek: 30x40 cm
FRI FRAKT
139 kr 179 kr
Spara 22 %
Kampanj
39 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin konst med en illustration av en man som går längs med en gata framför silhuetten av en stad.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 5124-30x40 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Walking The Streets |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |

