
Poster Gallerix Water Lilies 1919 By Claude Monet
FRI FRAKT
fr.119 kr
fr.95 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Water Lilies 1919 By Claude Monet
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Water Lilies 1919 By Claude Monet |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

