
Poster Gallerix Water Lilies 1919 By Claude MonetStorlek: 70x100 cm
FRI FRAKT
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

Water Lilies 1919 By Claude Monet
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5526-70x100 |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Water Lilies 1919 By Claude Monet |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |

