
Poster Gallerix Water Lilies Landscape 1919 By Claude MonetStorlek: 70x100 cm
FRI FRAKT
429 kr
299 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm

Water Lilies Landscape 1919 By Claude Monet
Storlek: 70x100 cm
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" i liggande format av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med målningen "Water Lilies" i liggande format av den franske konstnären Claude Monet från år 1919.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5512-70x100 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Water Lilies Landscape 1919 By Claude Monet |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Claude Monet |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |

