



Poster GallerixWatercolor Faded Brown No1
fr. 119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
Beskrivning
Abstrakt poster med vattenfärg i ljust brun nyans som rinner ut över över ett papper i ett vackert mönster.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Watercolor Faded Brown No1 |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

