
Poster Gallerix White Flower BWStorlek: 30x40 cm
FRI FRAKT
179 kr
139 krSpara 22 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
30x40 cm
Utförande:

White Flower BW
Storlek: 30x40 cm
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Svartvit poster från kategorin fotokonst med ett fotografi på en vit blomma i närbild.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5253-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | White Flower BW |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |



