



Poster GallerixWild Anemone In Sunset
FRI FRAKT
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
30 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
Beskrivning
Poster från kategorin botaniskt med ett fotografi på blommor i motljus i solnedgången.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Wild Anemone In Sunset |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Liggande |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Botanisk |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

