



Poster GallerixWindmühle Bei Ahrenshoop By Carl Malchin
fr.95 krfr. 119 kr
Från 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med målningen "Windmühle Bei Ahrenshoop" av den tyske konstnären Carl Malchin från år 1891.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Windmühle Bei Ahrenshoop By Carl Malchin |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

