



Poster GallerixWinter Bouquet
fr.95 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster från kategorin vinter med en målning av en vas med vackra vinterväxter mot en mörkt grön bakgrund med textur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Motiv | Winter Bouquet |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | The Christmas Collection |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

