


Poster GallerixWisdom
fr.95 kr
utvalda på
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Storlek (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med texten "Wisdom is letting go of something every day" skrivet i svart mot en vit bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Wisdom |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 2 mm |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |

