Spegel House Nordic Jersey Ø60 cmSvart
795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Jersey Ø60 cm
Svart
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart ram Ø60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001210 |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Serie | Jersey |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Typ | Spegel |
| Längd | 60 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5713917004805 |


