Spegel House Nordic Jersey OvalMässing
795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Jersey Oval
Mässing
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Oval spegel med ram i mässingslook 35x80 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001430 |
| Typ | Spegel |
| Material | Stål |
| Serie | Jersey |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 800 mm |
| Längd | 35 cm |
| Höjd | 5 mm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 80 cm |
| EAN-nr | 5713917006533 |

