Spegel House Nordic Jersey OvalSvart
795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Jersey Oval
Svart
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Oval spegel med svart ram 35x80 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001435 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 35 cm |
| Höjd | 0,5 cm |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Stål |
| Serie | Jersey |
| EAN-nr | 5713917006847 |

