Spegel House Nordic JerseySvart, 60x60 cm
795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Bredd:
60 cm

Jersey
Svart, 60x60 cm
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart look ram 60x60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001410 |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 60 cm |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Stål |
| Serie | Jersey |
| Höjd | 0,5 cm |
| EAN-nr | 5713917006519 |



