Spegel House Nordic Madrid 50x70 cmMässing, 50 cm
965 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Madrid 50x70 cm
Mässing, 50 cm
965 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med mässingslook ram
Mått: 50x70 cm
Mått: 50x70 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001530 |
| Färg | Mässing |
| Bredd | 500 mm |
| Längd | 3 cm |
| Höjd | 700 mm |
| Höjd | 70 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Typ | Spegel |
| Material | Aluminium, Glas |
| Serie | Madrid |
| EAN-nr | 5713917018369 |

