Spegel House Nordic Madrid Ø60 cmMässing, 60 cm
772 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Madrid Ø60 cm
Mässing, 60 cm
772 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-17
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart ram.
Mått: Ø60 cm
Mått: Ø60 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001450 |
| Serie | Madrid |
| Färg | Mässing |
| Material | Aluminium, Glas |
| Typ | Spegel |
| Bredd | 600 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Längd | 3 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| EAN-nr | 5713917018291 |




