Spegel House Nordic Madrid OvalSvart
814 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Madrid Oval
Svart
814 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic. 50x80 cm.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001560 |
| Färg | Svart |
| Längd | 3 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Utförande | Vägghängd |
| Produkttyp | Spegel |
| Material | Aluminium/Glas |
| Form | Oval |
| Serie | Madrid |
| Montering | Nej |
| EAN-nr | 5713917018390 |

