Spegel House Nordic Trapani Oval
639 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Trapani Oval
639 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
House NordicBeskrivning
Spegel från House Nordic.
Spegel med svart stålram och PU-rem.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Art.Nr. | 4001080 |
| Typ | Spegel |
| Material | Stål |
| Bredd | 350 mm |
| Längd | 2 cm |
| Serie | Trapani |
| Höjd | 600 mm |
| Färg | Svart |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 35 cm |
| EAN-nr | 5713917018185 |




