Spegel In Living Cofield
Rek. pris 1 299 kr
1 099 kr
30 dagars prisgaranti

Cofield
1 099 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cofield är en modern och vacker spegel från In Living med ett snyggt marmorliknande mönster och elegant ram.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Cofield är en modern och vacker spegel från In Living med ett snyggt marmorliknande mönster och elegant ram.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 1225641 |
| Bredd | 30 mm |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 380 mm |
| Serie | Cofield |
| Färg | Guld |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Melamine |
| Typ | Spegel |
| Längd | 900 mm |
| EAN-nr | 8681875670516 |


