Spegel Venture Home Lake 90x180 cm
Rek. pris 1 335 kr
1 231 kr
1 035 krSpara 16 %Kampanjtom 18/5
30 dagars prisgaranti

Lake 90x180 cm
1 035 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegel från Venture Home. Spegeln har en industriell design med en tunn inramning och rutmönster i svart kulör.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Spegel från Venture Home. Spegeln har en industriell design med en tunn inramning och rutmönster i svart kulör.
Lika stilsäker som praktisk - den här spegeln kommer garanterat öppna upp rummet till nya dimensioner! Spegeln tillhör serien Lake och har en industriell design med en tunn inramning och rutmönster i svart kulör. Storleken är praktisk och gör att rummet upplevs mer luftigt och vidöppet. Perfekt för det moderna hemmet som önskar höja stilnivån ett snäpp!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19999-030 |
| Bredd | 90 cm |
| Form | Rektangulär |
| Höjd | 180 cm |
| Serie | Lake |
| Färg | Svart |
| Utförande | Vägghängd |
| Material | Spegel |
| Produkttyp | Spegel |
| Längd | 90 cm |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206963321 |






