Spegel Venture Home Loui 158x49 cm
Nyhet
939 kr
30 dagars prisgaranti

Loui 158x49 cm
939 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Loui är spegeln som ger rummet personlighet. Den vågiga ramen i beige färg skapar ett mjukt och lekfullt uttryck som drar blickarna till sig utan att ta över.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loui är spegeln som ger rummet personlighet. Den vågiga ramen i beige färg skapar ett mjukt och lekfullt uttryck som drar blickarna till sig utan att ta över.
Den höga, smala formen gör Loui perfekt för hallen, sovrummet eller walk-in closet – både praktisk och dekorativ på samma gång. Den passar lika bra som en trendig solitär på golvet som lutad mot väggen för en mer avslappnad stil.
Loui Mirror kombinerar funktion och design på ett sätt som gör den till ett riktigt blickfång i hemmet.
Loui Mirror kombinerar funktion och design på ett sätt som gör den till ett riktigt blickfång i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62121-102 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Typ | Spegel |
| Kollektion | Peach |
| Serie | Loui |
| Färg | Beige |
| Material | Glass |
| Djup | 1,5 cm |
| Bredd | 490 mm |
| Höjd | 1580 mm |
| Höjd | 158 cm |
| Bredd | 49 cm |
| EAN-nr | 7340220852465 |
