Spegel Venture Home Louiseville 185x66 cm
1 735 kr
1 498 krSpara 14 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Louiseville 185x66 cm
1 498 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Säg hej till Louiseville - en stor helkroppsspegel som kombinerar funktion med design på ett uttrycksfullt sätt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Säg hej till Louiseville - en stor helkroppsspegel som kombinerar funktion med design på ett uttrycksfullt sätt.
Med sin lekfulla form och ram i mjuk beige blir den ett dekorativt inslag i alla typer av rum, från sovrum och hall till vardagsrum.
Den generösa storleken och den ljusa ramen tillför värme och personlighet. Louiseville är utrustad med två fästen på baksidan, vilket gör det enkelt att hänga upp spegeln på väggen - både praktiskt och platsbesparande.
Med Louiseville får du mer än bara en spegel, du får en spegel som lyfter rummet och ger en luftig och elegant känsla.
Den generösa storleken och den ljusa ramen tillför värme och personlighet. Louiseville är utrustad med två fästen på baksidan, vilket gör det enkelt att hänga upp spegeln på väggen - både praktiskt och platsbesparande.
Med Louiseville får du mer än bara en spegel, du får en spegel som lyfter rummet och ger en luftig och elegant känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 63348-102 |
| Serie | Louiseville |
| Färg | Beige |
| Material | Glas |
| Typ | Spegel |
| Materialtyp | Glas |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | SAND 1 |
| Bredd | 660 mm |
| Höjd | 1850 mm |
| Höjd | 185 cm |
| Bredd | 66 cm |
| EAN-nr | 7340220899392 |










