Spegel Venture Home Orlando 120x190 cm
Rek. pris 2 215 kr
1 918 kr
1 899 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Orlando 120x190 cm
1 899 kr
Förväntas åter i lager 2026-08-17
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ge ditt rum en sofistikerad och trendig touch med Venture Homes spegel Orlando. Denna imponerande kroppsspegel är inte bara en reflektion av din stil, utan också en lysande inredningsdetalj som lyfter hela utrymmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Ge ditt rum en sofistikerad och trendig touch med Venture Homes spegel Orlando. Denna imponerande kroppsspegel är inte bara en reflektion av din stil, utan också en lysande inredningsdetalj som lyfter hela utrymmet.
Orlando är tillverkad av silverfärgat aluminium och glas, vilket ger den en modern och elegant estetik. Den stora spegelytan ger inte bara en fullständig reflektion utan skapar även en öppen känsla, vilket gör att rummet upplevs större och luftigare.
Spegelns silverfärgade aluminiumram är en perfekt kombination av trend och tidlös design. Den passar smidigt in i olika inredningsstilar och blir en framträdande detalj som drar blickarna till sig.
Orlando är inte bara en kroppsspegel utan också en snygg och trendig inredningsaccessoar. Den kan enkelt bli en central punkt i ditt sovrum, hall eller var som helst där du vill addera modern elegans.
Spegelns silverfärgade aluminiumram är en perfekt kombination av trend och tidlös design. Den passar smidigt in i olika inredningsstilar och blir en framträdande detalj som drar blickarna till sig.
Orlando är inte bara en kroppsspegel utan också en snygg och trendig inredningsaccessoar. Den kan enkelt bli en central punkt i ditt sovrum, hall eller var som helst där du vill addera modern elegans.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 59173-331 |
| Typ | Spegel |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Glas |
| Serie | Orlando |
| Färg | Silver |
| Bredd | 1200 mm |
| Höjd | 1900 mm |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 190 cm |
| Bredd | 120 cm |
| EAN-nr | 7340220815958 |





