




Spegel Venture HomeSarasota Roséguld 193x66 cm
1 379 kr
30 dagars prisgaranti

Sarasota Roséguld 193x66 cm
1 379 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Sarasota är en spegel som kombinerar modern design med en mjuk och elegant form. Med sina mått på 66x193 cm passar den perfekt som helkroppsspegel i såväl sovrum som hall eller vardagsrum. Den tunna, silvriga ramen ramar in spegeln på ett diskret och stilrent sätt, medan den ovala formen upptill ger ett mjukare och mer organiskt uttryck.
Varumärke
Beskrivning
Sarasota är en spegel som kombinerar modern design med en mjuk och elegant form. Med sina mått på 66x193 cm passar den perfekt som helkroppsspegel i såväl sovrum som hall eller vardagsrum. Den tunna, silvriga ramen ramar in spegeln på ett diskret och stilrent sätt, medan den ovala formen upptill ger ett mjukare och mer organiskt uttryck.
Det som gör Sarasota unik är spegelglasets vackra roseguldsfärg – en modern och trendig detalj som tillför värme, karaktär och en känsla av lyx till rummet. En spegel som fungerar lika bra som praktisk inredning som ett elegant statement.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19999-700 |
| Användningsområde | Inomhus |
| Produkttyp | Spegel |
| Kollektion | Aqua |
| Serie | Sarasota |
| Färg | Rose Gold |
| Djup | 2 cm |
| Bredd | 66 cm |
| Höjd | 193 cm |
| EAN-nr | 7340220849724 |