






Spegel Venture HomeSarasota
Rek. pris 1 335 kr
!
1 199 kr1 301 kr
Sänkt pris!
Spara 102 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-05-04
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Inget öppnar upp ett rum så bra som en spegel från Venture Home i generös storlek! Sarasota spegel har en tunnare svart ram omkring sig och en rundad topp som skapar ett charmigt intryck.
Inramningen blir till en snygg detalj som enkelt matchar andra väggdekorer. Häng upp den enkelt eller luta ensam mot väggen för att öppna upp ditt hem för nya dimensioner!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19999-051 |
| Serie | Sarasota |
| Färg | Transparent |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Spegel |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 66 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Längd | 193 cm |
| EAN-nr | 7340206963338 |
