







VitpigmenteradEk
Rek. pris 895 kr
!
689 kr 809 kr
Spara 15 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Vitpigmenterad Ek
689 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Möt Sebring – en spegel som inte bara reflekterar din egen unika stil utan också adderar en touch av modern elegans till ditt utrymme. Med sin rektangulära och långsmala design skapar Sebring en distinkt och sofistikerad atmosfär.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 19999-130 |
| Produkttyp | Spegel |
| Användningsområde | Inomhus |
| Material | Glas |
| Serie | Sebring |
| Färg | Vitpigmenterad Ek |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 170 cm |
| Djup | 38,5 cm |
| EAN-nr | 7340220815927 |
