Canvastavla Art For The Home Rembrandt Stenbro Landskap 100x70cm
839 kr
589 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Rembrandt Stenbro Landskap 100x70cm
589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Vem som helst kan använda Canvastavlor Art For The Home. är både lätta att applicera och ta bort. För bästa möjliga resultat måste ytorna som ska täckas vara torra, jämna i färg och plana. Kort sagt, välj enna vackra Tavla om du letar efter ett enkelt och snabbt sätt att ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Vem som helst kan använda Canvastavlor Art For The Home. är både lätta att applicera och ta bort. För bästa möjliga resultat måste ytorna som ska täckas vara torra, jämna i färg och plana. Kort sagt, välj enna vackra Tavla om du letar efter ett enkelt och snabbt sätt att ge ditt rum ett nytt utseende enligt de senaste boendetrenderna.
OBS! Tänk på att färgåtergivningen av bilder kan variera beroende av inställning på skärm.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 105717 |
| Kollektion | Art For The Home |
| Färg | Flerfärgad |
| Utförande | EasyUp |
| Format | Liggande |
| Höjd | 70 cm |
| Material | Canvas |
| Mönster | Rustik |
| Storlek | 100x70 cm |
| Produkttyp | Canvastavla |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 5011583377613 |



