Tavla Art For The Home Forest Walks
1 329 kr
929 krSpara 30 %Kampanj54 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Forest Walks
929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Art For The HomeBeskrivning
Tavla Forest Walks från Art for the Home. Dekorera ditt hem på ett ögonblick.
Egenskaper
| Varumärke | Art For The Home |
| Art.Nr. | 113196 |
| Motiv | Landskap |
| Storlek | 40x100 cm |
| Färg | Flerfärgad |
| Format | Liggande |
| Höjd | 40 cm |
| Material | Canvas/MDF |
| Typ | Tavla |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 5011583463705 |

