Badlakan Sagaform Ella Hamam 145x250 cm
Rek. pris 599 kr
fr.438 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ella Hamam 145x250 cm
438 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ella Hamam 145x250 är en tidlös handduk i tunn vävd ekologisk bomull. Alla handdukar är smyckade med Sagaforms klassiska och karakteristiska ränder i olika mönster. Fransar på kortsidorna. Ella är perfekt efter badet då handduken torkar snabbt och ger en tunn härlig känsla runt kroppen. Sagaform gillar också att använda Ella som bordsduk, picknickpläd eller som inredningsdetalj slängd över sängkanten.
Varumärke
SagaformBeskrivning
Ella Hamam 145x250 är en tidlös handduk i tunn vävd ekologisk bomull. Alla handdukar är smyckade med Sagaforms klassiska och karakteristiska ränder i olika mönster. Fransar på kortsidorna. Ella är perfekt efter badet då handduken torkar snabbt och ger en tunn härlig känsla runt kroppen. Sagaform gillar också att använda Ella som bordsduk, picknickpläd eller som inredningsdetalj slängd över sängkanten.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Färg | Grön, Gul |
| Material | Bomull |
| Serie | Ella Hamam |
| Produkttyp | Handduk |
| Längd | 1450, 2500 mm |
| Bredd | 1450, 2500 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018301, 5018384 |
| Höjd | 2 mm |
