


Badrumsmatta Kleine WolkeCubetto Fyrkantig Flerfärgad
Rek. pris 1 815 kr
!
fr.1 217 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Mått (cm)
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumsmatta i akryl med halkskyddad baksida, tål golvvärme.
Tvättas i maskin 40 grader. Använd alltid kulörtvättmedel, kan torktumlas.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Färg | Flerfärgad |
| Mått | 60x60, 90x65 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Akryl |
| Serie | Cubetto |
| Mönster | Rutig |
| Form | Fyrkantig, Rektangulär |
| Bredd | 60, 65 cm |
| Längd | 60, 90 cm |
