Badrumsmatta Kleine Wolke Funky60x90 cm
917 kr
30 dagars prisgaranti

Funky
60x90 cm
917 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Badrumsmatta Kleine Wolke Funky i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika storlekar.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Funky i 100% polyakryl har en undersida med halkskydd och tål golvvärme. Välj mellan olika storlekar.
Instruktioner
Tvätta din badrumsmatta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita badrumsmattor.
Tvätta din badrumsmatta i maskin 40 grader och torktumla gärna. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita badrumsmattor.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Art.Nr. | 2867148519 |
| Färg | Multifärgad |
| Mått | 60x90 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Längd | 90 cm |
| Material | 100% Akryl |
| Serie | Funky |
| Typ | Badrumsmatta |
| EAN-nr | 4004321388522 |
