
Badrumsmatta Kleine WolkeKansas55x65 cm, Skiffer
Rek. pris 719 kr
!
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Skiffer
Mått (cm)
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Badrumsmatta Kleine Wolke Kansas i 100% Bomull.
Maskintvätt 40 grader/Skontvätt, tål torktumling på låg temp. Tål golvvärme, halkskyddad baksida. Mattan tvättas med kulörtvättmedel, gäller även vita mattor. Halkskyddad med naturlatex, bör ej läggas på nylagda pvc golv pga risk för missfärgning. Plastgolvet bör ha legat minst 6 månader.
Lugghöjd: 14mm
Lugghöjd: 14mm
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
|---|---|
| Art.Nr. | 4018905539 |
| Färg | Skiffer |
| Mått | 65x55 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Längd | 65 cm |
| Produkttyp | Badrumsmatta |
| Material | Bomull |
| Form | Rektangulär |
| Serie | Kansas |
| Mönster | Enfärgad |
| Tjocklek | 16 mm |
| EAN-nr | 4004478228337 |


